REKONSTRUKCE INTERIÉRŮ
BYTOVÁ JÁDRA - KOUPELNY

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Přáli byste si vidět Váš budoucí interiér ještě před tím, než investujete své peníze do realizace rekonstrukce a vybavení bytu? Nebo si chcete být jisti, zda jste zvolili právě to nejlepší dispoziční řešení ještě před tím, než stavební firma změní nenávratně dispozici Vašeho bytu?

Pak můžete využít službu bytového designéra, který Vám prostřednictvím spolupráce s naší stavební firmou připraví 1  - 2 ideální dispoziční 2D studie řešení interiéru bytu.
Budete-li si přát nahlédnout do svého budoucího interiéru prostřednictvím kvalitní 3D vizualizace, můžete si ji přiobjednat k základní půdorysné studii.
Pokud se rozhodnete pro spolupráci s designerem na kompletním návrhu interiéru bytu, nebo jeho části, jednotl. místnosti, koupelny, kuchyně, obdržíte navíc cenný podklad s přesnou specifikací pro výběr všech materiálů:
obkladů / dlažeb / podlah, povrchů stěn, interiérových dveří, a také dokumentaci pro zadání cenových nabídek a doporučení na zakoupení následného vybavení, zařízení bytu nábytkem a spotřebiči (do výše Vámi zvoleného / zadaného rozpočtu), dále obdržíte výkresové dokumentace k návrhu interiéru pro zadání výroby atypického či vestavného mobiliáře, truhlářských či atypických stavebních konstrukcí, i pro realizaci na klíč, naši stavební firmou. Dokumentace k návrhu interiéru také slouží jako materiál pro Vaši následnou kontrolu prováděných prací dle přesného zadání, autora projektu a Vašeho zadání jako investora projektu a realizace.

Kolik Vás spolupráce s designerem bude stát?
Dispoziční studie bytu do   50 m2 /   2D půdorysná studie: 
od 3 500  - 5 000,-Kč
Dispoziční studie bytu do 100 m2 /   2D půdorysná studie: 
od 5 500 - 9 000,-Kč
(V ceně je základní studie dispozičního řešení bytu, příp. úpravy a změny stávající dispozice na technicky možný nový stav s ohledem na potřeby a zadání klienta, schematické rozmístění základního nábytku a vybavení v místnostech, vč. kuchyně a rozmístění zařizovacích předmětů budoucí koupelny, bez detailů, materiálové specifikace a pod.).

Vizualizace:  + 6 000  - 10 000,- Kč k ceně dispoziční studie (dle velikosti bytu / počtu vizualizovaných variant / detailů řešení  - vyobrazení základního zpracování návrhu nábytku, v ceně je základní materiálový koncept, podlah, obkladů, povrchů stěn, materiál nábytku).

Kompletní návrh interiéru a více informací na stránkách:  www.interiorstudio.cz

 kontakt: tel.: 272 933 853 | mobil: 602 354 093 | info@europarket.cz                      © EuroParket