REKONSTRUKCE INTERIÉRŮ
BYTOVÁ JÁDRA - KOUPELNY

REKONSTRUKCE PODLAH

Specializujeme se na kompletní rekonstrukce bytových interiérů. Nabízíme vám komplexní služby od návrhů až po realizace interiérů na klíč. Provádíme kompletní rekonstrukce a výměny podlah, renovace parket, pokládku koberců, vinyových podlah, laminátových a dřevěných podlah.

Jaké výhody nabízejí laminátové plovoucí podlahy?

Laminátové podlahy jsou oblíbené pro rychlou pokládku, odolnost vůči opotřebení a poškrábání a jednoduchou údržbu. Ceny laminátových podlah se v současnosti pohybují od 250 do 800,- Kč/m2. Rozdíl v cenovém rozpětí
souvisí s kvalitou a celkovým zpracováním. Velmi důležitá je kvalita a hustota lisování prostřední části lamely plovoucí podlahy – dřevovláknité desky. Ta mimo jiné zaručuje i odolnost vůči vlhkosti, stabilitu a sílu zámkového spoje a tím i stabilitu celé podlahy. A v neposlední řadě i kvalita provedení povrchové úpravy.

Dřevěné podlahy s Vámi budou po celý život.

Dřevěné podlahy jsou velmi příjemné na dotek i pohled. Ceny dřevěných plovoucích podlah se v současnosti pohybují od 590,-Kč/m2 až do 3000,-Kč/m2 za masivní, výběrové dřevo. Dřevěné podlahy se vyrábějí buď pro pokládku plovoucím způsobem (jednotlivé lamely dřevěné podlahy se do sebe zasouvají na zámek), nebo se lepí k podkladu. Také v konstrukci dřevěných podlah jsou samozřejmě rozdíly. Vyrábějí se třívrstvé, dvouvrstvé, nebo - u jednoho kusu dřeva - masivní vlysy (tzv. parkety), masivní prkna, dřevěné mozaiky (tzv. průmyslové mozaiky).

Vinylové podlahy jsou oblíbené pro jejich odolnost.

Stále populárnější vinylové podlahy a vinylové dílce jsou vyrobeny z PVC a tvrzené skelným rounem. Vinylové podlahy se dělí podle způsobu pokládky na lepené a plovoucí. U lepených vinylových dílců je výška samotné podlahy od 2 mm do 3 mm. U plovoucí vinylové podlahy je konstrukční výška od 5 mm do 10 mm. Velkou výhodou vinylových podlah je jejich odolnost. A to nejen vůči opotřebení a nárazu, ale i vůči vodě a vlhkosti.
Cena vinylových dílců určených k lepení na podklad se pohybuje od 430,-Kč/m2 do 590,-Kč/m2. Cena vinylové plovoucí podlahy začíná od 730,-Kč/m2.

specializujeme se na dodávky podlah značek:

 kontakt: tel.: 272 933 853 | mobil: 602 354 093 | info@europarket.cz                      © EuroParket